Zdroj: https://klubpzv.cz/novinky/this-is-halloween-chasing-christy-gagarin-may-24th  •  Vydáno: 13.10.2016 22:38  •  Autor: Jakub Šilhavík

This Is Halloween: Chasing Christy / Gagarin / May 24th

This Is Halloween: Chasing Christy / Gagarin / May 24thPo roce se opět blíží halloweenský večírek, který promění uherskohradišťský Klub Mír ve strašidelný dům plný hladových zombies a krvelačných upírů. O správný soundtrack se postará trojice našlápnutých kapel a znalost kultovních horrorů prověří náš ďábelský kvíz.
Klub Mír / Uherské Hradiště / 28. 10. 2016 / 20:00 / Vstup: 70 Kč s maskou / 90 Kč bez masky

Po roce se opět blíží halloweenský večírek, který promění uherskohradišťský Klub Mír ve strašidelný dům plný hladových zombies a krvelačných upírů. O správný soundtrack se postará trojice našlápnutých kapel a znalost kultovních horrorů prověří náš ďábelský kvíz (přihlášení v diskuzi na FB události), kde tři nejlepší týmy vyhrávají láhev absinthu.

Ačkoliv Chasing Christy vznikli poměrně nedávno, je o nich na české hardcoreové scéně čím dál víc slyšet. Po letních festivalových vystoupeních (namátkou Fajt Fest nebo Mighty Sounds) se jejich energická show vrací zpátky do klubů, kde nezůstane ani jedno tričko suché a krvavé šrámy snad budou pouhou součástí kostýmu. Kromě koncertů po celé Evropě kapela v současné době tvoří také nový materiál.

Neméně energickou show slibují Gagarin, kteří odvážně kombinují ostré screamo s elektronickou taneční hudbou. Nebudou chybět klasické hymny ani nové skladby z připravovaného alba. Vražedný hudební koktejl uzavírají místní pop punkeři MAY 24TH, kteří rostou s každým dalším odehraným koncertem.


LINE UP:

Chasing Christy (hardcore)

http://bandzone.cz/chasingchristyhc

Gagarin (screamo - electronica)
http://bandzone.cz/gagarin

May 24th (pop punk)
https://www.facebook.com/may24thcz/

Vstupné: 70 Kč s maskou / 90 Kč bez masky