O nás

Účelem spolku je skládat, nacvičovat a veřejně šířit svou hudební tvorbu všemi dostupnými prostředky, organizování a podílení se na kulturním rozvoji společnosti na Slovácku. P.Z.V. si klade za cíl především podporovat takové aktivity svých členů, které povedou ke vzniku a rozvoji amatérských hudebních skupin a k jejich podpoře ze strany ostatních subjektů. Spolek se dále zabývá takovou činností, která usnadní koncertní činnost svých členů, konkrétně veřejnou prezentaci svých členů v médiích, na přehlídkách apod., aby případní producenti či pořadatelé koncertů získali ucelený přehled o spolku, resp. členech spolku.

Tento účel činnosti P.Z.V. je dosahován zejména:

• Pořádáním divadelních představení, koncertů, filmových a jiných audiovizuálních představení a estrádních produkcí, výstav a prezentací, fotosoutěží
  • Prodejem a pronájmem zvukových a zvukově-obrazových záznam
  • Výrobou zvukových a zvukově-obrazových záznamů
  • Spolek se zabývá také fotografickou činností, konkrétně sdružováním a podporou amatérských a poloprofesionálních fotografů v místě působení spolku prostřednictvím portálu www.slovackefoto.cz

Chceme se spolupodílet na utváření kulturního prostředí. Respektujeme náš region Slovácka jako specifickou kulturní oblast. Současně ale chceme ukázat, že i zde existuje celá řada životaschopných projektů v tzv. nefolklorní oblasti.

Úzce spolupracujeme s Klubem Kultury v Uherském Hradišti a kreativním studiem ElfmarkAg, veškeré další činnosti a služby pro nás zajišťují externí dodavatelské firmy, které mají dlouholeté zkušenosti v daných oborech a kde máme pro naše kapely nasmlouvané atraktivní ceny.

Pořádáme minifestival s názvem RockGangParty, kde se každým rokem předvede minimálně 4 kapely z našeho regionu. Dále pořádáme hudební soutěž Rock Gang Contest.

Naše stanovy ke stažení: Stanovy P.Z.V. [pdf]