Zajistíme

Naše sdružení spolupracuje a má dohodnuté SLEVY jak s reklamním studiem, nahrávacím studiem, lisovnou CD, tiskárnou, tak s Klubem kultury a městem Uherské Hradiště a mnoho jinými firmami.
Pro kapely a umělce, které podporujeme zajistíme výhodně:

Tvorbu webových stránek, uživatelsky ovladatelných pomocí předhledné administrace + hosting ZDARMA !!!

- tvorbu reklamních bannerů pro web apod.
- výměnou možnost reklamy na našich servrech (www.uhacko.cz, www.allforband.org, www.klubpzv.cz)
- propagaci na našich plakátech po Zlínském kraji a širokém okolí
- prezentaci na našem webu www.allforband.org včetně informace o kapele

Spolupodílejte se s náma na utváření kulturního prostředí

- plakáty na akce za BEZKONKURENČNÍ CENY !!!
- reklamní bannery za kapelu, na festival atd.
- vytvoření loga kapely
- veškeré samolepky a billboardy
- nášivky a výšivky na trika, mikiny
- levné buttony, ruznych velikostí

WWW stránky

Zajistíme tvorbu webových stránek pro hudební i jiná uskupení. WWW stránky mají svoji vlastní administraci tzv. CMS systém, kam si sám uživatel vkládá data (fotky, koncerty, články s novinkami, mp3 player, forum, navštěvní knihy, ankety, počítadla
stažení atd.) CMS systém stále dolaďujeme k co největší spokojenosti a přehlednosti uživatelů.

Webové stránky vám jak levně navrhneme, tak doplňkové moduly nastavíme dle vašich představ a požadavků. Kromě výroby stránek provozujeme i vlastní server, na kterém stránky hostujeme. Samozřejmě nabízíme i registrace doménových jmen u jednoho z největších tuzemských registrátorů domén.

Potisk textilu

Zajistíme kvalitní potisk textilu metodou sítotisku (barvy na vodní bázi), metodou Flock, FLEX a sublimace. Až čtyřbarevný tisk vysoce odolnými barvami.

Potisk:

- trička (damské, pánské)
- mikiny
- vesty
- bermudy
- kšiltovky
- polokošile
- vlajky

Spolupracujeme s kvalitními dodavateli textilu. Podporujeme České výrobce!!!

Design

Zajistíme veškeré grafické prvky -  loga kapely, návrh samolepky, buttonu, trička, webovového template, internetového banneru, plakátu, billboardu atd.

Placky

Zajistíme vám výrobu placek a reklamních buttonů ( od malého množství až po 1000ks) mnoha provedení a typů včetně plastického buttonu zataveného v pryskyřici.

Samolepky, písmo

Zajistíme samolepky všech velikostí, tvarů a barev. Tisk na profesionálních strojích. Samolepky odrazové, kvalitní a opatřené laminací. Řezací stroj SECABO.

Nášivky, výšivky

Zajistíme vám výšivku nebo našívku různých barev, které zajišťují velmi kvalitní prezentaci -  využití pro loga kapely na trička, kraťase, bundy, polokošile atd. Dlouhá životnost !!!

Plakáty, letáčky

Zajistíme tisk plakátu na akce do velikosti A2, letáčky do hospod apod.

Profi focení

Zajistíme pro vás profesionální focení promo fotek, fotek pro váš web atd. Jak v exteriéru tak i v ateliéru.

Lisování CD, tisk

Zajistíme výrobu a potisk hudebních i jiných CD včetně návrhu a tisku bookletu.

Náhr. studio

Spolupracujeme s nahrávacím studiem Standy Valáška.

Studio Šopa se nachází v malebné Jihomoravské vesnici Lipov. Studio má dlouholeté zkušenosti v oblasti nahrávání, míchání a masteringu širokého spektra hudebních stylů (zde několik ukázek). Studio disponuje největšími nahrávacími prostory ve své cenové kategorii s možností výběru tří druhů živých místností (live room). Spolupracujeme taktéž se studiem DIV8 ZUŠ ve Veselí nad Moravou, čímž se stávají možnosti nahrávání vašich projektů téměř neomezené.

Pod dohledem odborníků

Nahrávání je pod dohledem zkušených odborníků:

Valášek Stanislav - 15 let aktivní zvukový inženýr, hudební režisér, bývalý aktivní hráč na klarinet
Vavřík Martin - aktivní muzikant, baskytarista skupiny Shatoon

Z výše uvedených zkušeností dokážeme poradit tak, aby Vaše projekty zněly co nejlépe. Technické vybavení studia neustále doplňujeme.

Kdo u nás už točil CD

Své CD, nebo promo-demo snímky ve studiu nahrávalo spousta kapel, umělců, souborů:

Dark Gamballe – CD Bonboniéra
Rudé Kostry
Sad Harmony – CD Somnambul
T!O!O!H! – CD Řád a trest
Melancholy Pessimism
Dying Passion – CD Sweet Disillusions, CD Relief (2007)
Animé - CD Cuts
Egotrip - CD Distance Unlimited
Silent Stream Of Godless Elegy – CD Relic Dances (cena Anděl 2004)
Six Degress Of Separation – CD Triotus, Tricephalus And Tribadism,CD Chain-driven Sunset (2007)