Zdroj: http://www.klubpzv.cz/novinky/summer-hardcore-skywalker-sacrifive-step-to-the-crow  •  Vydáno: 13.6.2017 20:22  •  Autor: Jakub Šilhavík

Summer Hardcore: Skywalker, Sacrifive, Step to the Crow

Summer Hardcore: Skywalker, Sacrifive, Step to the CrowV průběhu večera vystoupí trojice našlápnutých kapel z tuzemské hardcore scény a před klubem Mír proběhne vege grilovačka.

Klub Mír / Uherské Hradiště / 23. 6. 2017 / 20:00 / Vstup: 90 Kč

Přijď zakončit klubovou sezónu na poslední koncert před prázdninami a správně se naladit na letní festivaly! V průběhu večera vystoupí trojice našlápnutých kapel z tuzemské hardcore scény a před klubem Mír proběhne vege grilovačka.

Skywalker představují na české hardcore scéně absolutní špičku a v poslední době mají slušný úspěch také v zahraničí. Kromě pravidelného vystupování po Evropě zavítali do exotických lokací jako Japonsko, Čína nebo Kanada. Překračování žánrových škatulek a tvrdá dřina se zkrátka vyplácí. Dlouho očekávané nové album by mělo být brzo venku a menší ochutnávka jistě zazní v Uherském Hradišti.

Lokální hudební scénu budou reprezentovat melodic hardcoroví Sacrifive. Nová kapela bývalých členů Stay Alive, Days the Ends a Fasting Feast po letech konečně vylézá ze zkušebny a slibuje tvrdý nářez i atmosférické pasáže. Celý večer odstartují Step to the Crowd, kteří naživo představí čerstvé EP Pandora natočené ve studiu Ateliér pod producentským dohledem Damiána Kučery ze Skywalker.

LINE UP

Skywalker (hardcore / pop-punk, Praha)

www.skywalkerhc.com

Sacrifive (melodic hardcore, Uherské Hradiště)
http://bandzone.cz/_98743

Step to the Crowd (post-hardcore / metalcore, Strážnice)
http://bandzone.cz/steptothecrowd

Vstupné: 90 Kč

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1882656215330427/