Kategorie: Novinky

Přecházíme na zapsaný spolek a plánujeme dvě akce pro rok 2016

Přecházíme na zapsaný spolek a plánujeme dvě akce pro rok 2016Momentálně čekáme na schválení nových stanov. Do konce roku uskutečníme dvě akce, které nám byly podpořeny z kulturního fondu města Uh. Hradiště.

Harmonogram realizace projektu: V období od června 2016 do konce roku 2016 jsou naplánovány dvě kulturní akce, které nejen mladým začínajícím kapelám nabízí možnost představit se publiku v Uherském Hradišti. První naplánovaná akce Jam Night poskytne příležitost pro neformální setkání lokální hudební scény spojené s bezprostřední hudební improvizaci jednotlivých muzikantů. Soutěž regionálních kapel umožní mladým začínajícím kapelám získat zpětnou vazbu na svou tvorbu, samotný vítěz soutěže poté získá možnost nahrát několik svých skladeb v profesionálním nahrávacím studiu. Předpokládané termíny těchto akcí jsou červen a prosinec. Přesné termíny budou upřesněny v závislosti na dohodě s vystupujícími a na možnosti pronájmu kulturních prostor.

Vydáno: 23.6.2016 16:47 |
Autor: Admin