Kategorie: Novinky, Kapely

ill pigs

ill pigsKlub PZV podporuje nadějnou UherskoHradišťskou bandičku ill pigs ;)

Skupina Ill Pigs funguje asi tři roky. Zakládající členové, Pavel, Beban a Kuba se rozhodli dát dohromady kapelu, která by hrála tvrdší, ale přitom pohodový nu-metal, nebo jestli chcete crossover. Později se připojil basák Nessy. Kapelu provázely komplikace, jako například  nemožnost sehnat kvalitního zpěváka a zkušebnu. Po beznadějném hledání se usadil za mikrofonem Beban, který na sobě musel trošku zapracovat a naučit se zpěv zároveň s kytarou. Bohužel potom přišla další komplikace, Kuba odchází ze skupiny ze zdravotních důvodů a přichází na záskok Radim a usazuje se poté nastálo v sestavě kapely.

Ill Pigs jsou nejvíce ovlivněni tvorbou nu-metalových skupin, jako je například Limp Bizkit, možná i prvky muziky HC, jako třeba Hatebreed. Po pár začínajících koncertech se pomalu, ale jistě začínají IP usazovat mezi stálice místní metalové scény.

Vydáno: 9.5.2013 11:24 |
Autor: Admin